Author Topic: Udomitelji na čekanju! Nemojte više čekati - radite i vi nešto!!  (Read 10985 times)

marijamu

• Jr. Member
  • **
Za sad se ne zna, ali bi domovi trebali nestati kao takvi i prenamjenili bi se u nešto drugo.
Ne čini drugome ono što ne želiš da drugi čini tebi.

Fifi i cvjetno društvo

• Hero Member
  • Oni koji žele nešto da nauče nikad nisu besposleni
Ja sam bila udomitelj na čekanju gotovo do toga da mi je uskoro i istekla dozvola prva (3 godine).....
ali.....nisam se predavala...iako je bilo teško...kad si sama u svemu tome i oni koji bi ti trebali pomoći imaju drugog posla...

Bilo je teško...stalno pisala dopise po centrima (matični centar mi to nije dozvoljavao,ali ja sam to ipak radila  8) )

pa zvala,pa pisala dopise,pa zvala i opet tako po nekoliko puta.....a naslušala se svega preko telefona...
svaki centar svoja priča  ???

pa imala taman jedan postupak da djeca dođu kod nas i odjednom netko to sve stopira...

pljuska.... :(

ali nisam odustala....(čitaj...Svaki dan Boga molila da se dogodi čudo)

opet zvala i zvala...

i jednog dana....za ne povjerovat kad sam čula socijalnu radnicu iz izvanjskog centra kako mi govori "gospođo nazvali ste u pravi trenutak, evo mi trenutno moramo hitno zbrinuti itd....

srce lupa,sreća najveća....sve nešto nevjerujem da je to istina.... :o

Moj centar obavješten  ;D i dobijam odobrenje  :D

Nije lako BITI udomitelj, ali isto tako nije lako ni POSTATI udomitelj, jako sam se borila da dođem do ovoga,hrpa živaca mi je trebala i puna vreća strpljenja....ali isplatilo se... ;)

Zovite izvanjske centre,pišite dopise,ne odustajte....plivajte uzvodno i stići će te na svoj cilj!
 :-*

Ono što nas najneposrednije usrećuje jest vedrina uma- ova je dobra osobina sama sebi nagrada. Stoga bi razvijanje vedrine u sebi, valjalo staviti ispred svih drugih težnji.