Author Topic: Planovi za ljeto  (Read 4774 times)

Anki

• Guest
Planovi za ljeto
« on: 22. 05. 2011, 10:42:54 am »
Imate kakve planove za ljeto 2011.?

Fifi i cvjetno društvo

• Hero Member
  • Oni koji žele nešto da nauče nikad nisu besposleni
Odg: Planovi za ljeto
« Reply #1 on: 23. 05. 2011, 08:57:14 am »
Djeca idu na more (6 mj) i kamp(7 mj),
veliki bazen nam je dotrajao pa bi trebali kupiti novi,
to je onaj ogromni bazen sa ljestvama,3 godine smo uživalu u njemu,ali eto dotrajao je pa
bi nam trebao novi, isto tako filter i sredstva za održavanje čistoće vode.

Ja ostajem doma zbog životinja oko kojih svaki dan treba brinuti, imat ću i štence njemačkog ovčara
a to je isključivo moja briga, tako da mi nema mrdanja iz mog sela  :P
djeca će ići svi osim najmlađe (3 god) koja ostaje uz mene, i jedva čeka vejikiiiiiii bazjennnnnnn  ;D :D
Ono što nas najneposrednije usrećuje jest vedrina uma- ova je dobra osobina sama sebi nagrada. Stoga bi razvijanje vedrine u sebi, valjalo staviti ispred svih drugih težnji.

Udomiteljica samac

• Jr. Member
  • **
« Reply #2 on: 12. 06. 2011, 12:39:42 pm »
Ja zapravo ne znam u petak sam saznala da ću ipak moći udomiti malenoga, voljela bih mu prije svega pružiti mir, mali je jako nervozan, samo vrišti, boji se za svoje stvari, da mu netko ne uzme već mu je to toliko psihićki da se boji ćim mu se netko približi. Voljela bih ga povesti koji dan kod moje mame malo na more, i voljela bih ga odvesti u Čakovec da si upozna brata koji je na trajnom udomljenju u Čakovcu.
Sva Božja djela napreduju polako i s mnogo boli ali su onda njihovi korjeni jaći a cvijetovi lijepši.

Anki

• Guest
« Reply #3 on: 29. 08. 2011, 12:07:03 pm »
Ljeto je više manje gotovo...
Kako ste ga proveli?  8)

MEJBI

• Jr. Member
  • **
« Reply #4 on: 29. 08. 2011, 07:22:03 pm »
Bok svima!Evo nama je ljeto doslovno proletilo, dolazi nam skola ,vrtiči i sve ponovo!Ipak lijepo nam je bilo klinci su stvarno uzivali ,malo smo bili svi zajedno na mori obisli rodbinu i prijatelje!Čak upoznali neka  nova mjesta,kao zoloski vrt ,Marija bistrica  uglavnom odmorili smo se !Puno smo vremana proveli zajedno jos vise se upoznali, za udomljene jos vise vezali!Neznam koliko je to dobro!Čak smo i bolovari po ovoj vručini!Sada se polako ali sigurno pripremamo za nove radne dane!

Sreckica

• Administrator
  • Hero Member
« Reply #5 on: 30. 08. 2011, 10:23:37 am »
I meni je ljeto prebrzo proletjelo :'( i čini mi se da puno toga nisam stigla napraviti....
Kupali se jesmo...i puno uživali u danima bez obveza.
Sad smo polako u pripremama za školu, knjige još doduše čekamo..bilježnice su doma, torbe isto..Još ne znamo tko će u koju smjenu...Najmanji su krenuli u vrtić...
Eto baš onak..osjećam da je ljetu kraj ...ali i jesen je lijepa, zar ne?
..dobro se vidi samo srcem, bitno je očima nevidljivo...

Anki

• Guest
« Reply #6 on: 30. 08. 2011, 11:22:17 am »
Jesen je prekrasna...